Ushtronin prostitucion në Shqipëri, punonjëset e s*ksit para Gjykatës: Erdhëm me dëshirën tonë, ja ku gjenim klientë

0
Gjigandi

Gjykata e Tiranës ka lënë të lira 6 ekskortat nga Spanja, Kolumbia, Venezuela dhe Rusia të cilat ishin pjesë e një grupi që ushtronin prostitucion.

Shtetaset përpara trupës gjyqësore kanë rrëfyer se punonin me dëshirë në vendin tonë, si dhe klientët i pronotonin nëpërmjet internetit.

Mësohet se faqja ku të huajat bënin pronotimet është ‘Eurogirls Eskort’,  ku më pas shoqëronin klientët në banesat me qira ditore.

 

Ushtronin prostitucion në Shqipëri, bien në pranga 6 eskorta të huaja dhe ‘tutorja’ kolumbiane

RonaTyra

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu