4.5 C
Tirana
E hënë, 6 Shkurt, 2023
Ballina Etiketimet Prostitucion

Etiketim: prostitucion

Prostitucion në qendrën e masazheve/ Arrestohen 2 shtetase, në kërkim administratori

0
Dy shtetase kanë rënë në prangat e policisë pasi akuzohen për shfrytëzim dhe ushtrim prostitucioni. Blutë e Tiranës kanë ushtruar kontroll në një qendër...

Emri/ I dënuar në Itali për prostitucion dhe drogë, GJKKO i...

0
Gjykata e Posaçme e Apelit për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar, me kërkesë SPAK, i ka konfiskuar pasuritë e 49-vjeçarit  Roland (Taulant) Domi, i...

Publikohet dosja/ 7 vajzat e arrestuara për prostitucion, paguheshin deri në...

0
Pak ditë më parë, 7 vajza me kombësi kolumbiane, spanjolle, dhe ruse, u arrestuan në Tiranë, pasi ishin pjesë e një rrjeti prostitucioni. Për...

582 vajza gati për të ushtruar prostitucion në Shqipëri, ja faqja...

0
Tregu shqiptar i etur për prostituta, gati 582 vajza pritet të mbërrijnë në kryeqytet për të punuar si ekskorta. Të preferuara shihen të jenë moshës...

Ushtronin prostitucion në Shqipëri, punonjëset e s*ksit para Gjykatës: Erdhëm me...

0
Gjykata e Tiranës ka lënë të lira 6 ekskortat nga Spanja, Kolumbia, Venezuela dhe Rusia të cilat ishin pjesë e një grupi që ushtronin...

Ushtronin prostitucion në Shqipëri, bien në pranga 6 eskorta të huaja...

0
6 eskorta të huaja, nga Spanja, Kolumbia, Venezuela dhe Rusia dhe një tjetër kolumbiane si organizatore e grupit kanë rënë në prangat e policisë...

Ishte pronar i një banese ku ushtrohej prostitucion, në pranga 29-vjeçari

0
Policia e Tiranës sot  ka bërë të mundur arrestimin e 7 personave gjatë finalizimit të operacionit policor të koduar “Compensation”. Sipas raportimeve të policisë një...

Emri/ Në kërkim kombëtar për prostitucion, arrestohet 36-vjeçari në Tiranë

0
Një 36-vjeçar është arrestuar në Tiranë, pasi ishte shpallur në kërkim për prostitucion. Shtetasi Klodian Lila akuzohet për veprat penale “Heqja e paligjshme e lirisë”...

I dënuar me 9 vite burg për trafik droge e prostitucion,...

0
Gjykata e Lartë ka lënë në fuqi dënimin 8 vjet e 9 muaj burg për Safet Bajrin. Këtë të martë, Gjykata ka lënë në fuqi...

Prostitucion, armë e kokainë, arrestohen shtatë përsona në Tiranë

0
Shtatë  persona janë arrestuar në Tiranë, pasi në hotelin e tyre përdorej drogë, ushtrohej prostitucion dhe armë. Shtetasit P. H., 52 vjeç, I. Sh., 41...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS