U bë “mollë sherri”/ Kjo është vajza që çoi në vrasjen e 26-vjeçarit në Maliq, kishte lidhje dhe me autorin

0
283
Gjigandi

Personi që shihni në foto është Martina P, apo shkurt Tina, vajza që futi në sherr dhe çoi në vrasjen e 26-vjeçarit Martin Çeço, në Maliq.

 

Kujtojmë se Martini u mbyt me litar dhe më pas u hodh në reszervuar, vetëm e vetëm se kishte lidhje me vajzën, Martina P., dyshohet se kishte një lidhje intime me një prej autorëve, Valter Mollajn, por po ashtu ajo kishte nisur komunikimet përmes rrjeteve sociale edhe me 26-vjeçarin Martin Çeço.

Sakaq, Martina rezulton me disa profile në rrjete sociale, si dhe ndryshonte shpesh fotot.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu