23.5 C
Tirana
E premte, 20 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Autorin

Etiketim: autorin

Tentoi të djegë me benzinë makinën e UKT-së, Gjykata lë në...

0
Është lënë në burg personi i cili hodhi një shishe me benzinë poshtë makinës së UKT-së, të parkuar para Bashkisë së Tiranë më 25...

Vodhën “Audin” dhe “BMW” në Lushnje, policia arreston dhe autorin e...

0
Është arrestuar dhe autori i dytë i vjedhjes së dy automjeteve luksoze në Lushnje.Policia bën me dije se vëtëm pak ditë pas vjedhjes së...

Policia arreston autorin e një zjarrvënieje në qendër të Tiranës, 28-vjeçari...

0
Policia e Tiranës ka njoftuar sot arrestimin e shtetasit E.J., 28 vjeç, i cili ka tentuar të djeg një automjet në pronësi të kompanisë...

Sherri në Kombinat/ Burg për autorin, bllokimi i pistoletës shpëtoi shënjestrën

0
Gjykata e Tiranës ka caktuar masën arrest me burg për Arjan Shtëmbarin që tre ditë më parë në zonën e Kombinatit tentoi të qëllojë...

Meta nderon autorin e njohur me titullin “Mjeshtër i Madh”

0
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka nderuar autorin Rexhep Hida me Titullin "Mjeshtër i Madh".Meta njoftimin e bëri përmes një postimi në 'facebook', ku...

Presidenti Meta vlerëson me titullin “Mjeshtër i Madh” autorin e veprave...

0
Presidenti i Republikës Ilir Meta, ka vlerësuar me titullin "Mjeshtër i Madh", botuesin, përkthyesin dhe autorin e veprave për çështjet kombëtare, Rexhep Hida."Në vlerësim...

Biznesmenit shqiptar i vjedhin online 89 mijë euro online, policia kap...

0
Nje biznesmeni shqiptar i kane vjedhur 89 mije euro nepermjet manipulimit te te dhenave te blerjeneve te tij online ndersa se fundi, policia ka...

Të shtëna me armë zjarri në Velipojë/ Policia në kërkim për...

0
Mbrëmë të shtëna me armë zjarri kanë ndodhur në afërsi të plazhit të Velipojës. Nga të shtënat dyshohet se ka një të plagosur, i...

Mjekuan autorin e vrasjes së dyfishtë në Laç, lirohen nga qelia...

0
Gjykata e Apelit Tiranë, ka liruar nga qelia dy mjekët Viktor Marku dhe Besim Lama. Trupa gjykuese e Apelit të Tiranës e kryesuar nga Z....

Vrasja në Laç/ Lirohen nga burgu dy mjekët që kuronin autorin...

0
Gjykata e Apelit në Tiranë ka liruar në detyrim paraqitje dy mjekët që morën përsipër të mjekojnë ilegalisht Eduart Lamajn. Vktor Marku dhe Besim...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS