Emri/ Rrëmbimi i Indrit Beqirajt, policia shpall në kërkim autorin

0
Gjigandi

Policia e Durrësit ka shpallur në kërkim shtetasin Agron Bejdollin, pasi dyshohet si autor i rrëmbimit të Indrit Beqirajt në autostradën Durrës-Tiranë.

Kujtojmë se i riu ishte duke udhëtuar me vëllain e tij, Gentian Beqiraj ku dhe janë përplasur me një automjet, brenda të cilit ndodheshin 4 persona.

Shkak për konfliktin dyshohet të jetë bërë përplasja në tentativë për sqarim, ndonëse policia dyshon për prishje të pazareve të drogës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu