Ballina Etiketimet Shpall

Etiketim: shpall

Qarku i Beratit/ Çuçi ‘shpall’ fitoren: Rezultati 5 me 0

0
Drejtuesi politik i Partisë Socialiste për qarkun e Beratit, Bledi Çuçi konfirmoi fitoren e socialistëve me rezultatin 5 me 0. Ai tha se në Berat...

“Shpall Big Brotherin të pavarur dhe demokratik”/ Luizi tregon arsyen pse...

0
Në shtëpi është krijuar një qeveri e re dhe Luiz Ejlli u përzgjodh si Kryeministër. Përpara banorëve ai u betua se e shpallte BBVA...

PBDNJ koalicion me Berishën, PDIU shpall “divorcin”: S’ka vend për ne!

0
Një nga partitë që nuk do ti bashkohet koalicionit opozitar në zgjedhjet vendore të 14 majit, duket se është PDIU, e Shpëtim Idrizit. Pas lajmit...

Emri/ Rrëmbimi i Indrit Beqirajt, policia shpall në kërkim autorin

0
Policia e Durrësit ka shpallur në kërkim shtetasin Agron Bejdollin, pasi dyshohet si autor i rrëmbimit të Indrit Beqirajt në autostradën Durrës-Tiranë. Kujtojmë se i...

Fshehu dënimin në Itali, Apeli shpall të pafajshëm ish-anëtarin e Gjykatës...

0
Gjykata e Apelit ka shpallur të pafajshëm ish-anëtarin e Gjykatës së Lartë Admir Thanza, i cili u shkarkua nga vettingu me akuzën se kishte...

STEM, programi i gjeneratës digjitale shpall fituesit e saj të parë

0
STEM (Shkencë, Teknologji, Inxhinieri, Matematikë), programi i gjeneratës së re digjitale në Shqipëri, aplikimi i të cilit nisi vetëm pak muaj më parë, pas nënshkrimit...

Donnarumma rigjen ‘Tre Luanët’, kthehet aty ku u shpall ‘heroi’ i...

0
Nesër, Gigio Donnarumma do të përballet sërish me Anglinë. Herën e fundit që e bëri, 334 ditë më parë, axurrët u bënë kampionë të...

Sherri në Ksamil mes fqinjëve, policia shpall në kërkim 4 persona

0
Sherri në Ksamil mes fqinjëve, policia shpall në kërkim 4 persona"Specialistët e Hetimit të Krimit të Stacionit të Policisë Ksamil referuan materialet në Prokurorinë...

Adriano rrëfen Interin e tij: Ende nuk e besoj, tifozët zikaltër...

0
Njëra pas tjetrës, foto të marra nga albumi i kujtimeve; golat, shumë prej tyre me fuqi të paparë, dhe dashuria e tifozëve zikaltër. Adriano...

Qeveria e Shqipërisë shpall 2 qershorin ditë zie kombëtare

0
Qeveria e Shqipërisë vendosi këtë të mërkurë të shpallë datën 2 qershor ditë zie kombëtare, në nderim të ish-presidentit Bujar Nishani.Në të gjitha institucionet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24