fbpx
25 C
Tirana
E diel, 9 Gusht, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Lidhje

Etiketim: lidhje

5 ENGJEJT TE KAPURA NE KAMERA NE JETEN REALE !

0
5 ENGJEJT TE KAPURA NE KAMERA NE JETEN REALE !

Kume: Me sistemin që kemi kërkohet garimi me koalicione, s’duhet të...

0
I ftuar në RTV Ora, eksperti i çështjeve zgjedhore, Kristaq Kume tha se nuk sheh lidhje direkte mes koalicioneve parazgjedhore dhe listave të hapura. Kume...

“Fjeta me të në kokën e krevatit”! Surpriza më e madhe...

0
Albana Osmani ka treguar projektin e saj më të ri për të cilin ka punuar prej kohësh dhe surpriza është se nuk ka lidhje...

Çfarë thonë shkencëtarët në lidhje me magnezin?

0
Shkencëtarët thonë se magnezi trajton depresionin më mirë sesa ilaçet psikiatrike. Përkundër dështimit të ilaçeve farmaceutike, gjithnjë e më shumë njerëz janë të përshkruar kundër...

Operacioni ndërkombëtar i Interoplit, arrestohen dy persona në Shqipëri, lidhje me...

0
Dy persona, njëri prej të cilëve përfaqësuesi i ‘Ndragheta-s’ në Shqipëri, janë arrestuar nga policia si pjesë e një operacioni ndërkombëtar për goditjen e...

Gjyqi i Elton John/ Ish-gruaja: Ndryshova identitet për të ndërprerë çdo...

0
Renate Blauel, ish-gruaja e super-këngëtarit homoseksual britanik Elton John, tha në dokumentet e gjyqit të dëmshpërblimit, se ka ndryshuar identitetin e saj për të...

Mbyllja e lokaleve me muzikë, deputeti: Kush ka lidhje me politikanët,...

0
Akti normativ i qeverisë i cili ndalon lokalet e natës, dhe klubet me muzikë pas orës 20.00 të mbrëmjes, për të frenuar përhapjen e...

SHBA akuzon Kinën për vjedhje informacioni në lidhje me vaksinën e...

0
Departamenti i Drejtësisë i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ka akuzuar Kinën për sponsorizimin e hakerave që kanë për synim laboratorët që zhvillojnë vaksina...

Dëshmitë gjyqësore hedhin dyshime se Musk dhe Heard ishin në lidhje...

0
Elon Musk i kishte ofruar mbrojtje të vazhdueshme aktores Amber Heard, pasi që ajo i kishte thënë se nuk dëshironte që Johnny Depp t’i...

Pse kimia s’mjafton për një lidhje jetëgjatë

0
Studime të kryera në SHBA-ës, treguan se gjysma e çifteve të marrë si rast studimor kanë përfunduar në ndarje për shkak të pritshmërive jo-realiste...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS