Tërmet me magnitudë 3.4, epiqendra në Vlorë

0
39
Tërmet me magnitudë 3.4, epiqendra në Vlorë
Gjigandi

Një tërmet i lehtë ka rënë në vendin tonë. Epiqendra ishte në Detin Adriatik, 7 kilometra në perëndim të Vlorës.

Lëkundjet ishin me magnitudë 3.4 të shkallës righter dhe me thellësi 2 kilometra.
Javët e fundit janë shënuar disa lëkundje tërmeti në zonën e mesdheut.

Burimi: top-channel.tv

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu