“Tërbohet” burri në Tiranë, tenton të përplasë me makinë gruan e tij

0
37
Gjigandi

Një 48-vjeçar është shpallur në kërkim në Tiranë, pasi ka tentuar të përplasë me makinë gruan e tij.

Mësohet se bashkëshortja e tij është e pajisur me urdhër-mbrojtje.

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Kavajë referuan materialet në Prokurori, si dhe po punojnë për kapjen e shtetasit R. M., 48 vjeç, pasi ka tentuar të dëmtojë gjatë drejtimit të automjetit, bashkëshorten e tij, e cila është e pajisur me urdhër mbrojtjeje.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu