Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, qëllohet drejt një makine

0
Gjigandi

Te shtëna me arme zjarri kanë ndodhur gjatë mbrëmjes së sotme në ne Shkodër, ku është qëlluar në drejtim të një mjeti ne lagjen “Prek Cali” ne Shkodër.

U bë me dije se një mjet në lëvizje ka qëlluar në drejtim të një mjeti të parkuar. Policia ka rrethuar zonën dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e kësaj ngjarje.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu