18.5 C
Tirana
E shtunë, 1 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Xhacka

Etiketim: Xhacka

Marrëveshja për pensionet me Italinë, Xhaçka: Arrihet marrëveshja, shqiptarëve do t’i...

0
Ministria e Evropës dhe Punëve të Jashtme, Olta Xhaçka ka reaguar në lidhje me marrëveshjen për pensionet mes Shqipërisë dhe Italisë. Përmes një postimi në...

Ministrja Xhaçka për hapjen e negociatave: Nuk kemi lënë gur pa...

0
Ministrja e Jashtme, Olta Xhaçka ka mbajtur fjalën e saj në tryezën e diskutimeve pas çeljes formale të negociatave me Bashkimin Evropian. Xhaçka tha se...

Si takohesh me burrin biznesmen? Xhaçka qesh, Rama acarohet nga pyetja

0
Kryeministri Edi Rama ka futur në riedukim gazetarin Klevin Muka, pasi ky i fundit i ka drejtuar një pyetje ministres Olta Xhaçka. Pyetja lidhjet me...

“Pasurinë e ke me burrin apo të ndarë?” Xhaçka për tokën...

0
Ministria e Evropës dhe Punëve të Jashtme, Olta Xhaçka ka reaguar në lidhje akuzat që janë bërë ndaj saj dhe bashkëshortit për tokën në...

Bashkëshorti i ministres Xhaçka investitor strategjik? Rama: Nuk shoh asnjë problem...

0
Kryeministri Edi Rama në një konferencë për mediat tha se nuk ka asnjë problem në çështjen e ngritur ndaj ministres Xhaçka, ku sipas opozitës...

Sot merret vendimi për mandatin e ministres Xhaçka, zbardhet mocioni i...

0
Është bërë publike, mocioni i PD për akuzat ndaj ministres së Jashtme, Olta Xhaçka. Kujtojmë se këtë të premte pritet vendimi i Kuvendit për mandatin...

Akuzat për tokën në bregdet, Xhaçka: Nuk kam përfituar asnjë qindarkë...

0
Ministrja për Europën dhe Punët e Jashtme, Olta Xhaçka ka reaguar pas sulmeve që i janë bërë në lidhje me tokën në bregdet, Himarë. Xhaçka...

Politikë dy-fytyrëshe/ Berisha: Ju tregoj sekretin, pse Xhaçka dhe Peleshi nuk...

0
Kreu i Rithemelimit, Sali Berisha ka reaguar në lidhje me vizitën e Ramës në Kiev duke treguar kështu edhe arsyen se pse Xhaçka dhe...

Olta Xhaçka uron fëmijët për festën e 1 Qershorit

0
Ministria e Evropës dhe Punëve të Jashtme, Olta Xhaçka ka uruar fëmijët në ditën e 1 Qershorit që njihet dhe si festa e fëmijëve...

Shqipëria mori Presidencën e Këshillit të Sigurimit të OKB-së, ministrja Xhaçka:...

0
Ministrja e punëve të jashtme, Olta Xhaçka ka reaguar në lidhje me marrjen e presdencës e Këshillit të Sigurimit të OKB-së. Nëpërmjet një postimi në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS