Politikë dy-fytyrëshe/ Berisha: Ju tregoj sekretin, pse Xhaçka dhe Peleshi nuk shkuan me Ramën në Kiev

0
22
Gjigandi

Kreu i Rithemelimit, Sali Berisha ka reaguar në lidhje me vizitën e Ramës në Kiev duke treguar kështu edhe arsyen se pse Xhaçka dhe Peleshi nuk shkuan në Ukrainë.

Nëpërmjet një postimi në rrjete sociale, Berisha shkruan se “Rama përpos shkeljevë të sanksioneve, ka lejuar ankorime misterioze të anijeve ruse në portet tona. Ku sipas tij këto bisedime nuk mund t’i dëgjonin Peleshi dhe Xhaçka, sepse pa u kthyer në Shqiperi, gojat e tyre do të zbardhnin çdo gje”.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu