Ballina Etiketimet Alarm

Etiketim: Alarm

Alarm për sulm ajror në të gjithë Ukrainën

0
Në Ukrainë kanë rënë “këmbanat” për një sulm ajror, duke rritur frikën tek të gjithë. Kjo është bërë e ditur nga autoritetet ukrainase duke...

Alarm për bombë në Portin e Durrësit, ja çfarë kishte brenda...

0
Një alarm për bombë në terminalin e trageteve në Portin e Durrësit ka “ngritur në këmbë” autoritetet. Çanta e zezë, e lënë në mes të...

Okulistja Gjurashaj jep alarmin: Sindroma e ‘syrit të thatë’ rrezikon shikimin...

0
Gazetare: Marina Kërçeli Teknologjia rrezikon që të ‘verbojë fëmijë’, ky është alarmi që vjen pas tendencë së rritjes nga simptoma e ‘syrit të thatë’. Ekspertët...

Emri+Foto/ Zhduket 17-vjeçari shqiptar në Britani, policia në alarm

0
Një adoleshente shqiptar ka humbur gjurmët në Britani. Mediat e huaja bëjnë me dije se 17-vjeçari me emrin Luan ka humbur kontaktet që nga data...

Alarm/ Shëndetësia në krizë, Ministria po kërkon mjekë që kanë dalë...

0
Shoqata e infermierëve ka dhënë alarmin për mungesë mjekësh specialist dhe infermierë. Përmes një postimi në rrjete sociale, shoqata pohon se Shqipëria është në krizë...

Europa në alarm, kreu i IEA: BE përgatitet për ndalimin e...

0
Europa duhet të përgatitet menjëherë për një mbyllje të plotë të furnizimeve me gaz rus këtë dimër. Ndërsa Berlini përgatitet të shkojë në nivelin...

Bashkëpuntorët e drejtësisë/ SPAK ‘alarm’ në drejtorinë e burgjeve, masa shtesë...

0
SPAK ka vënë në lëvizje Drejtorinë e Përgjithshme të Burgjeve. Burime për median bnëjnë me dije se kërkesa e SPAK konsiston në shtimin e masave...

Alarm për bombë në disa shkolla në rajonin e Gjilanit

0
Në orët e hershme të mëngjesit të sotëm, disa shkolla në rajonin e Gjilanit kanë marrë alarmin për bombë. Alarmi është dërguar në shkollat...

Alarm/ Nisin hetimet për transplantim të dyshimtë veshkash në Kroaci, i...

0
Ministria e Shëndetësisë e Kroacisë ndaloi përkohësisht programin e transplantimit të veshkave nga donatorë të gjallë në Qendrën Spitalore në Zagreb, për shkak të...

Erdhi nga Belgjika dhe u zhduk, babai ngre alarmin në media:...

0
Një 29 vjeçar është zhdukur që prej datës 17 Maj, ka qenë babi ai që ka ngritur alarmin se Ulvi Skana ka humbur kontaktin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24