Bashkëpuntorët e drejtësisë/ SPAK ‘alarm’ në drejtorinë e burgjeve, masa shtesë sigurie për 13….

0
15
Gjigandi

SPAK ka vënë në lëvizje Drejtorinë e Përgjithshme të Burgjeve.

Burime për median bnëjnë me dije se kërkesa e SPAK konsiston në shtimin e masave të sigurisë dhe të ruajtjes për 13 bashkëpunëtorët e drejtësisë që ndodhen të arrestuar.

Vijon…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu