18.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Drejtorinë

Etiketim: Drejtorinë

Bashkëpuntorët e drejtësisë/ SPAK ‘alarm’ në drejtorinë e burgjeve, masa shtesë...

0
SPAK ka vënë në lëvizje Drejtorinë e Përgjithshme të Burgjeve. Burime për median bnëjnë me dije se kërkesa e SPAK konsiston në shtimin e masave...

Koronavirusi mbyll Drejtorinë e Shëndetit Publik në Durrës, s’ka kush të...

0
Drejtoria e Shëndetit Publik në qytetin e Durrësit ka pezulluar punën. Burime për abcnews.al kanë njoftuar se kjo drejtori që merret me hetimin dhe përcaktimin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS