Shkëputet kabulli i tensionit të lartë, bie mbi makinën në lëvizje – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Një ngjarje e cila për pak mund të ishte kthyer në tragjike ka ndodhur pak minuta më parë në Korçë.
Një kabull i tensionit të lartë është shkëputur dhe ka rënë mbi një automjet,,Shkak për këtë incident është era e fuqishëm.

Për fat të mirë deri tani nuk raportohet për persona të lënduar.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu