Kontejneri në Portin e Durrësit/ Gjykata ‘liron’ nga burgu 9-të punonjësit

0
12
Gjigandi

Gjykata e Durrësit ka lënë të lirë disa prej punonjësve të Portit të Durrësit, pasi u arrestuan për mungesën e 49-të arkave me banane, ku dyshohej se ishte fshehur kokainë.

Burime për median bëjnë me dije se janë lënë të lirë nën masën e sigurisë “detyrim paraqitje’:

  • përgjegjësi i turnit të kamerave në port, Skënder Plaku;
  • operatorët e kamerave Shefqet Elezi dhe Profit Tola, Gentian Halili, Rajd Bleta dhe Gjergji Doraci;
  • përfaqësuesit e firmës Banaking, Altin Muhametaj dhe Nazmi Allgjata.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu