26.5 C
Tirana
E hënë, 16 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Portin

Etiketim: Portin

​Moti i i keq ndalon punën në portin e Shëngjinit

0
Moti i keq me shi dhe erë të fortë sidomos pas mesdite në Shqipëri, ka sjellë probleme edhe në Portin e Shëngjinit.Kapiteneria e portit...

Kokainë në kontenierët e bananeve në Portin e Durrësit, arrestohet administratori...

0
Policia shqiptare ka njoftuar arrestimin e administratorin e kompaninë e importit të bananeve "Alba Exotic Fruit".Shtetasi E. D., 51 vjeç, banues në Tiranë, ishte...

Pasagjerët rikthehen në porte/ Fluks në portin e Vlorës nga Italia

0
Rreth 186 pasagjerë kanë mbërritur këtë të enjte në Portin  Detar me dy tragete të linjës Brindizi-Vlorë. Burimi: top-channel.tv

Sekuestrohen rreth një milion euro në portin e Durrësit

0
Një sasi e konsiderueshme eurosh të padeklaruara është gjetur e sekuestruar në portin e Durrësit. Sasia e parave, që sipas burimeve policore, ende të pakonfirmuara...

Protestuesit bllokojnë rrugët për në portin irakian, kërkojnë përfundimin e ndërhyrjeve...

0
Forcat e sigurisë vranë një protestues dhe plagosën 91 të tjerë në Bagdad të shtunën, thanë burime të sigurisë dhe mjekësisë, ndërsa dhjetëra mijëra...

Zbarkimi i gjithe policise se shtetit ne portin e Durresit, Berisha...

0
Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar ate qe e cileson fake-operacion ne Durres diten e djeshme u policia ushtroi kontrolle pas dyshimeve per prani lendesh...

Berisha: Supermafiozi i Edi Rames rremben Portin e Durresit! – Lajmi...

0
Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas vendimit të qeevrisë për të emëruar drejtor në Portin e Durrësit Pirro Vengun, pas...

Arrestime ne portin e Durresit, ja pamjet – Lajmi i Fundit

0
Forca të shumta policie nga Tirana kanë rrethuar mesditën e sotme portin e Durrësit. Nga të dhënat e para, mësohet se...

137 kg kokainë në Portin e Pireut/ Sinjali u dha nga...

0
Me sinjalizimin e DEA-s amerikane, autoritetet greke zbuluan në Portin e Pireut një sasi prej 137 kilogramë kokainë, që vinte nga Ekuadori me destinacion...

‘E nxorën portin e Sarandës gjoja pa fitim, skemë vjedharake e...

0
Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar sot, praktikat korruptive paraprake për dhënien e PPP! Bëhet fjalë për portin e Sarandës dhe faktet renditet nga një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS