Sekuestrohet anija me qymyr në portin e Durrësit, GJKKO pranon kërkesën e SPAK

0
20
Gjigandi

Gjykata e Posaçme ka pranuar kërkesën e SPAK për sekuestrimin e anijes me qymyr në portin e Durrësit, ku u sekuestruan 49 kg kokainë.

SPAK pas marrjes në pyetje të ekupazhit, dhe verifikimeve të anijes e sekuestroi atë për shkak se hetimet vijojnë.

Droga ishte futur mes qymyrit, ku ishte e ndarë në 53 pako, në 2 çanta.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu