Sean Penn shihet duke kaluar kohë me ish-bashkëshorten Leila George disa javë pasi finalizuan div…

0
6
Gjigandi

Sean Penn dhe ish-bashkëshortja e tij, Leila George, u panë duke pasur një takim miqësor në një plazh në Coney Island të hënën (16 maj), gati një muaj pasi ata finalizuan divorcin e tyre.

Ish-partnerët u fotografuan me humor të mirë teksa të dy me radhë përkëdhelin qenin e tyre, të cilin e adoptuan së bashku në vitin 2017.

Duket se George, 31 vjeç, u ndal për t’u ndenjur me Penn, 61 vjeç, ndërsa ai bëri pushime nga xhirimet për filmin e tij të ardhshëm, “Black Flies”, në pikën turistike të Brooklynit.

Foto: Paul Martinka

Aktorja australiane u shfaq e veshur me tuta sportive gri, bluzë të kaltërt  atlete dhe syze dielli të zeza.Penn, ndërkohë, shihet i veshur me xhinse dhe bluzë të kaltër me një logo në të.

“Black Flies” është një dramë për një ndihmës të ri i cili bën rrugën e tij gjatë vitit të parë të punës në New York, sipas IMDb.

Foto: Paul Martinka

Paparazzi kapi një ekip filmi që regjistronte aktorët gjatë xhirimit të skenave, në të cilat ata ecnin dhe flisnin në plazh, Surf Avenue dhe hyrjen e metrosë në West 8th Street.

Regjisori francez Jean-Stephane Sauvaire, i cili ishte gjithashtu në xhirime, u fotografua në një moment duke i hedhur një sy qenit të Pennit.

Foto: Paul Martinka

Mirëpritja e ngrohtë e aktores në setin e filmit vjen vetëm katër javë pasi ajo dhe Penn u shpallën ligjërisht beqarë.

Ylli i “Fast Times at Ridgemont High” më parë pranoi se ishte ai që “shaktërroi martesën” sepse ai e shihte Xhorxhin vetëm “në baza ditore”.

Foto: Paul Martinka

“Ne ishim të martuar teknikisht për një vit, por për pesë vjet, unë isha një djalë shumë i neglizhuar”, tha Penn për Hollywood Authentic në prill 2022.

George bëri kërkesë për divorc në tetor 2021 pas vetëm një viti martesë. Penn u pa duke mbajtur unazën e tij të martesës disa ditë më vonë.

Foto: Paul Martinka

Megjithëse çifti u nda, George ka vazhduar të punojë me ‘CORE Response’, organizatën jofitimprurëse të Pennit, të cilën ai e krijoi si përgjigje ndaj tërmetit të vitit 2010 në Haiti.

Penn mbërriti gjithashtu në Ukrainë – vetëm disa javë më parë – për të filmuar një dokumentar në mes të pushtimit rus.

/abc24.al/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu