24.5 C
Tirana
E mërkurë, 18 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Bashk

Etiketim: Bashk

Zbulohet skenari bombastik; Messi futbollist dhe njëherazi bashkëpronar i klubit të...

0
Ëndrra e David Beckham për të zbarkuar në MLS me ekskluzivitetin e tij është përmbushur dhe Inter Miami ka qenë një nga realitetet e...

Komuna e Prizrenit dhe Caritasi zviceran nënshkruajnë marrëveshje bashkëpunimi

0
Kjo marrëveshje është arritur mes Caritasit zviceran (CaCH), komunës së Prizrenit, si dhe Drejtorisë Komunale të Arsimit në Prizren (DKA), në kuadër të projektit...

Policia shqiptare e vendosur për të forcuar më tej bashkëpunimin me...

0
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit të Shqipërisë, Gledis Nano zhvilloi një takim me Drejtoreshën Ekzekutive të Europol, Catherine De Bolle në selinë...
Sean Penn shihet duke kaluar kohë me ish-bashkëshorten Leila George disa javë pasi finalizuan div…

Sean Penn shihet duke kaluar kohë me ish-bashkëshorten Leila George disa...

0
Sean Penn dhe ish-bashkëshortja e tij, Leila George, u panë duke pasur një takim miqësor në një plazh në Coney Island të hënën (16...
Gjiko dhe Majk më 18 maj publikojnë bashkëpunimin, sjellin një pjesë të shkurtër të klipit

Gjiko dhe Majk më 18 maj publikojnë bashkëpunimin, sjellin një pjesë...

0
Dy rap-artistët e suksesshëm, Gjiko dhe Majk po vijnë me një bashkëpunimin muzikor.Dyshja e famshme kanë bashkuar forcat për të sjell këngën me titullin...

Bashkë qysh në fëmijëri, kapiteni i Manchester United martohet me të...

0
Kapiteni i Manchester United, Harry Maguire (29 vjeç) u martua me të dashurën historike, që nga fëmijëria, Fern Hawkins (29 vjeçe) në Crewe.Ceremoni ishte...
Sabri Fejzullahu uron bashkëshorten për ditëlindje: Do të dua përjetësisht, melodi e pa mbarim

Sabri Fejzullahu uron bashkëshorten për ditëlindje: Do të dua përjetësisht, melodi...

0
Ditën e sotme (e enjte) feston ditëlindjen bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Sabri Fejzullahu, Nera Fejzullahu.Ajo me këtë rast mori një sërë urimesh nga...
Kush është The Victor, artisti që po vjen në bashkëpunim me Tunën?

Kush është The Victor, artisti që po vjen në bashkëpunim me...

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Altuna Sejdiu - Tuna, është duke e bërë rikthimin në skenë pas një kohe të gjatë.Ajo ka paralajmëruar këngën e...
Noizy paralajmëron bashkëpunimin e ri, publikon një pjesë të shkurtër të klipit

Noizy paralajmëron bashkëpunimin e ri, publikon një pjesë të shkurtër të...

0
Reperi i njohur shqiptar, Noizy është në përgatitje të një projekti të ri muzikor.Kështu ka njoftuar vet reperi përmes një postimi në llogarinë e...
Tayna publikon këngën e re në bashkëpunimin me Geskon

Tayna publikon këngën e re në bashkëpunimin me Geskon

0
Reperja e njohur, Tayna është rikthyer me një projekt të ri muzikor.Këtë herë, reperja ka ardhur në një bashkëpunim me artistin e ri, Gesko.Dyshja...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS