Rrihte nusen e djalit, arrestohet vjehrri 62-vjeçar ne Lushnje – Lajmi i Fundit

0
100
Gjigandi

Një 62 vjeçar është arrestuar pas denoncimit të bërë nga nusja e djalit të tij, së cilës prej disa kohësh i ushtronte dhunë fizike dhe psikologjike. Policia e Lushnjes ka bërë me dije se është arrestuar shtetasi M.K, 62 vjeç pasi në mënyrë të përsëritur ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj nuses së djalit të tij, shtetases E.K., 25 vjeçe. Ka qenë e reja që pas muajve të tërë vuajtje ka denoncuar vjehrrin e saj. Materialet i kanë kaluar Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnje për veprën penale “Dhunë në familje”.

Lexo edhe:  Braimllari: Banoret e Unazes se Re u ngacmuan nga Edi Rama, ata te cilet vjedhin tek Unaza janë të lirë - Lajmi i Fundit - Lajme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu