Rama ka marrë pushtetin në dorë, Berisha: Të shpëtojmë Shqipërinë! Media, partitë dhe sindikatat të na bashkohen në front

0
13
Gjigandi

Kreu i PD-së, Sali Berisha tha se duhet të krijohet një front i përbashkët me të gjitha partitë, kjo për të rëzuar regjimin monist të Edi Ramës.

“Bordet janë të hapura edhe për të huajt që duan të kontribojë. Hapja duhet të konsistojë në pjesmarjen e grave dhe vajzave. Të krijohet një front i përbashkët me të gjithë partitë, për të shpëtuar Shqipërinë. Do bëjmë çdo gjë për të rijuar frontin më të madh kundër regimit të Ramës”, tha ai.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu