fbpx
16 C
Tirana
Saturday, June 6, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Media

Etiketim: Media

‘Fake News’-i nga media italiane/ Rama: Plehrat i’u hodhën në fytyrë...

0
Kryeministri Edi Rama ka reaguar për lajmin që një faqe italiane lajmesh, Pianeta Italia News, publikoi tre vite më parë, lajmin sipas të cilit...

Draft-opinioni i “Venecias”, Balla: Të presim vendimin final, nuk duhet të...

0
Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, nuk e ka komentuar draft-opinionin e Komisionit të Venecias për përplasjen mes Presidencës dhe Mazhorancës...

Fotoja e tij bëri bujë në media, studenti Blendi Shahu, një...

0
Në Tiranë, Blendi Shahu është njëri nga të rinjtë e shumtë, që policia arrestoi të dielën gjatë protestave spontane të qytetarëve pas shembjes së...

Ja çfarë deklaronte së fundmi Kejvina Kthella për partnerin në media

0
Një tjetër vajzë ekrani takohet me botën e krimit dhe kësaj here fjala është për Kejvina Kthellën, të cilën po e shohim të hënave...

700 kg mall nga Ekuadori drejt Shqiperise/ Media greke zbardh skemen...

0
Kapet një tjetër sasi e madhe kokaine në portin e Pireut. Mediat greke flasin për më shumë se 700 kg kokainë...

Media franceze kryqëzon drejtësinë: ‘Tahiri i shpëtoi burgut, tani vendin e...

0
Media franceze “Le Figaro” i ka dedikuar një artikull vendimin që Gjykata e Krimeve të Rënda dha një natë më parë për ish-ministrin e...