Polici plagos kolegun/ I dëmtuari në gjendje të rëndë! Si nisi sherri mes tyre

0
5
Gjigandi

Një punonjës policie ka plagosur me armë zjarri kolegun e tij, pas një konflikti të ndodhur në sallën er mbledhjeve.

Punonjësi i dëmtuar është dërguar në spital në gjendje të rëndë. C. S është futur në sallë, ndërsa autori është L. Z dhe ndodhet në komisariat.

Në vendngjarje janë dëgjuar gjashtë të shtëna.  Sipas informacioneve, i plagosuri është polic në prag pensioni.

Sipas fotove të siguruara nga gazetarja Anila Hoxha, pas ngjarjes  në Komisariatin nr.3, kreu i Policisë së Shtetit, Gledis Nano mbërritur atje.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu