Polici ekzekutoi kolegun në komisariat/ Berisha: Vrasësi me uniformë dhe i droguar! Narkopolicia …

0
9
Gjigandi

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas publikimit të pamjeve të ekzekutimit të policit Çaush Saliasi ditën e djeshme në komisariatin nr.3 në Tiranë.

Berisha shprehet se ekzekutimi në vendin e punës nga vrasësi me uniformë është një krim horror.

Statusi i Sali Berishës

Krimi horror! Ekzekutimi policit, Çaush Saliasi ne vendin e punes, ne komisariatin Nr. 3 nga vrasesi me uniforme dhe i droguar, Ludian Zaimi!

Narkopolicia Rama-Çuçi. sb

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu