Përmbytet Tirana, rrugët të pakalueshme nga uji – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Kanë mjaftuar pak minuta shi dhe Tirana është përmbytur e gjitha
Siç shikohet edhe nga pamjet e siguruara nga syri.net, në Tiranë në këto momente është e pamundur të kalosh me automjete.

Sipas raportimit të Shërbimit Meteorologjik Ushtarak në Tiranë ka rënë 20 mm shi, në Shkodër 26 mm ndërsa reshjet më të mëdha të shiut janë shënuar në Lezhë, 53 mm.
Sipas SHMU, situata pritet të përmirësohet ditën e nesërme në pjesën e dytë të ditës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu