“Parku Shtëpia e Pavarësisë”, Rama publikon videon e projektit madhështor në Vlorë

0
23
Gjigandi

Ditën e sotme kryeministri Edi Rama ka publikuar për herë të parë projektin e parkut “Shtëpia e Pavarësisë”, i cili do të ndërtohet në Vlorë.

Përmes postimit të mëngjesit në Facebook, Rama shkruan se ky park do të jetë së shpejti kantier, ndërsa në video tregon se si do të transformohet gjatë punës.

Postimi i kryeministrit:

“MIRËMËNGJES 😊 dhe me projektin e Parkut të Shtëpisë së Pavarësisë🇦🇱që do të jetë së shpejti në kantier, ju uroj një ditë të mbarë🙏.”

MIRËMËNGJES 😊

MIRËMËNGJES 😊dhe me projektin e Parkut të Shtëpisë së Pavarësisë🇦🇱që do të jetë së shpejti në kantier, ju uroj një ditë të mbarë🙏

Gepostet von Edi Rama am Montag, 6. Juli 2020

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu