Pamjet të rënda/ Aksident në Tiranë, taksia përplas këmbësorin

0
85
Gjigandi

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë të enjte në Tiranë, pranë Sheshit Skënderbej.

Burime për medan bëjnë me dije se një taksi ka përplasur një këmbësor, si dhe nuk dihen ende gjendja e tij shëndetësore, por pamjet janë vërtet të rënda. Si pasojë e përplasje, qytetari ka marrë plagë të shumta në pjesën e kokës dhe në trup.

Atij i është dhënë ndihma e parë nga qytetarë të tjerë, ndërsa pas pak minutash në vendin e ngjarjes ka mbërritur edhe ambulanca.

Vijon…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu