Orari i ndeshjeve gjysmëfinale të Digitalb Kupës së Kosovës

0
13
Gjigandi

Është caktuar orari i ndeshjeve të para gjysmëfinale të Digitalb Kupës së Kosovës.

Ndeshja e parë do të zhvillohet, të martën, më 2 qershor në stadiumin “Fadil Vokrri” në kryeqytet, ndërmjet Prishtinës dhe Drenicës, derisa ndeshja tjetër ndërmjet Ballkanit dhe Feronikelit, do të zhvillohet, të mërkurën, më 3 qershor, në stadiumin e qytetit në Suharekë.

Ndeshjet e kthimit janë paraparë të zhvillohen më 17 qershor.

Orari i ndeshjeve
E martë, 2 qershor

18:00 Prishtina-Drenica

E mërkurë, 3 qershor
16:00 Ballkani – Feronikeli

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu