Njoftoi familjarët e Ervis Martinaj për zhdukjen e tij, zbulohet vendndodhja e personit të infiltruar

0
Gjigandi

Të tjera detaje kanë dalë në dritë në lidhje me personin që mendohet se ka informuar xhaxhain e Ervis Martinajt, ku nipi i tij shprehej se “Kini kujdes se do ketë kontrolle”.

Burime për median bëjnë me dije se personi në fjalë ndodhet në Dubai dhe se policia e ka të pamundur të marrë informacione në lidhje me atë çka Martinaj ka përcjellë përmes këtij të fundit. Kujtojmë se pas këtij sinjali, xhaxhi i Martinajt, Faik Martinaj denoncoi në polici se Ervisi është zhdukur dhe se familjarët kanë humbur kontaktet me të.

Ervis Martinaj është shpallur në kërkim nga SPAK, pasi sipas dëshmisë së të penduarit të drejtësisë Nuredin Dumani kishte urdhëruar vrasjen e Endrit Dokles, atentat që nuk u realizua.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu