13.5 C
Tirana
E diel, 27 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet E tij

Etiketim: e tij

Plagosje me thikë në Korçë, shpallet në kërkim autori dhe dy...

0
Një ngjarje e rëndë është shënuar pasditen e djeshme në qytetin e Korçës ku një 27 është goditur me thikë në pjesën e barkut....

Një baba që kujdeset për fëmijët e tij apo që bën...

0
“Giovanni, 6 vjeç, ishte duke luajtur me një kukull, kur aty pranë kalon një i moshuar, i cili e sheh dhe i thotë: “Po...

Ndezi zjarr në tokën e tij por i doli nga kontrolli,...

0
Ka nisur sot  procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasin L. F., 64 vjeç, pasi mësohet se në fshatin Margëlliç, Patos, ka ndezur...

U përplas me biçikletë me shokun e tij, 15 vjeçari humb...

0
Detaje të reja kanë dalë për aksidentin tragjik të ndodhur pasditen e së martës në Kandila të Arkadisë, ku ndërroi jetë një 15 vjeçar. Sipas...

Njoftoi familjarët e Ervis Martinaj për zhdukjen e tij, zbulohet vendndodhja...

0
Të tjera detaje kanë dalë në dritë në lidhje me personin që mendohet se ka informuar xhaxhain e Ervis Martinajt, ku nipi i tij...

U takua me homologen e tij, Begaj: I përkasin një trungu,...

0
Presidenti Bajram Begaj është takuar këtë të hënë me homologen e tij, Vjosa Osmani. Përmes një deklarate për mediat, Begaj tha se mbështet Kosovën për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS