SPAK merr në dorë çështjen e atentatit ku u ekzekutua Klisman Peçi

0
Gjigandi

Prokuroria e Posaçme, SPAK ka marrë në dorë çështjen e atentatit të ndodhur disa kohë më parë në Milot ku mbeti i vrarë Klisman Peçi dhe u plagos, Ylli Brahimi.

Burime për median bëjnë dosja është tërhequr rreth një vajë më parë nga prokuroria e Kurbinit, dhe se veprimet për atentatin do të merren nën shqyrtim nga prokurori Altin Dumani.

Deri më tani dyshimet janë se ngjarja e rëndë të ketë ndodhur për shkak të prishjes së pazareve në aktivitetet kriminale ku bënte pjesë Ylli Brahimi, ku besohet se ky i fundit ishte shënjestra e atentatit.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu