Ballina Etiketimet Familjarët

Etiketim: Familjarët

Familjarët e Kristit ofendojnë fansat e Luizit: Injorantë dhe pabuksa…

0
Marrëdhënia e Krist Aliajt dhe Luiz Ejllit në “Big Brother Vip” ka qenë me plot ulje-ngritje, momente gazmore, por edhe debate të ashpra. Së fundmi,...

Sekuestrimi i pasurive, familjarët e Ervis Martinajt ankimojnë vendimin

0
Familjarët e Ervis Martinajt kanë ankimuar vendimin e GJKKO-së, për sekuestrimin e 34 pasurive të tij. Ankimimi është depozituar në Apelin e GJKKO, dhe pritet...

Pas ofendimeve në rrjet për Armaldon, flasin familjarët: Nuk reagojnë sepse...

0
Prej disa ditësh Armaldo Kllogjeri duket se është vendosur në “shënjestër” të publikut. Sjelljet e tij të luhatshme brenda shtëpisë së “Big Brother Vip...

U raportua i zhdukur nga familjarët, gjendet i pajetë bariu në...

0
Është gjetur i pajetë bariu Taqi Bërxulla, i cili një ditë më parë u denoncua nga familjarët i humbur. Burime nga policia bëjnë me...

Cristiano Ronaldo ka një partnere që nuk e duan familjarët

0
Georgina Rodriguez duket se nuk ka marrëdhënie të mira me familjarët e saj, ku këtë herë, motra e saj Patricia ka bërë disa akuza...

Kërcënonte familjarët e tij me armë, arrestohet 34-vjeçari në Pukë

0
Dhuna në familje vijon të mbetet një nga problemet më të mëdha të vendit tonë. Një ngjarje e cila mund të kishte përfunduar në...

Dy të zhdukur në Gramsh, familjarët kërkojnë ndihmë në Polici

0
Dy persona rezultojnë të zhdukur në Gramsh. Policia bën me dije se kanë qënë  të afërmit e tyre ata të cilët kanë denoncuar në...

Rama nga Golemi: Familjarët të kursejnë energji, fasha e 800 KW...

0
Kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish për krizën energjetike dhe fashën prej 800 KË. Rama nga Golemi ku ndau dhe çelësat e apartamenteve të reja...

Tiranë/ Dhunuan familjarët, në pranga një burrë e një grua

0
Dy persona janë arrestuar në Tiranë, pasi kanë dhunuar familjarët e tyre. Mësohet se shtetësia me iniciale L. G., 43 vjeçe ka dhunuar vajzën, ndërsa...

Dhunuan familjarët, arrestohen dy persona në Fier

0
Dy persona janë arrestuar në Fier, pasi kanë ushtruar dhunë ndaj familjarëve të tyre. Shtetasit me iniciale A. C., 49-vjeç dhe L. Dh., 27-vjeç akuzohen...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24