Nënshkruhet marrëveshja/ Berisha dhe Meta shtrëngojnë duart

0
Gjigandi

Partia Demokratike dhe ajo e Lirisë kanë nënshkruaj këtë të enjte marrëveshjen e bashkëpunimit për zgjedhjet vendore.

Krerët opozitarë Sali Berisha dhe Ilir Meta kanë shtrënguar duart dhe shkëmbyer me njëri-tjetrin, marrëveshjen e firmosur.

Përmes kësaj marrëveshje, opozitarët presin fitoren në zgjedhje.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu