Meta uron Sulltan Novruzin me pamje nga Mali i Tomorrit: Pranvera fitoi mbi dimrin

0
Gjigandi

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta i ka uruar besimtarëve festën e Sulltan Novruzit.

Meta uron shëndet dhe mbarësi për të gjithë.

Me këtë super pamje nga Mali i shenjtë i Tomorrit ju uroj përzemërsisht: Gëzuar Sulltan Nevruzin, festën simbol të fitores së pranverës mbi dimrin, të shpresës mbi dëshpërimin! Shëndet të mirë dhe mbarësi për të gjithë!

Ju ndihmoftë Abaz Aliu dhe të keni bekimet e Zotit

“, shkruan Meta.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu