18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Pranvera

Etiketim: Pranvera

Vjen pranvera, temperatura deri në 20 gradë celsius

0
Dy ditët e ardhshme në vendin tonë pritet të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët.Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se të enjten...

Meta uron besimtarët bektashianë: Pranvera dhe demokracia do të triumfojnë përherë!

0
Presidenti i Republikës ka uruar besimtarët bektashian festën e Sulltan Novruzit.Pasi vizitoi Selinë e Kryegjyshatës Botërore Bektashiane, dhe takoi Kryegjyshin Botëror Haxhi Dede Edmond...

Meta uron Sulltan Novruzin me pamje nga Mali i Tomorrit: Pranvera...

0
Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta i ka uruar besimtarëve festën e Sulltan Novruzit.Meta uron shëndet dhe mbarësi për të gjithë."Me këtë super...

IHMK: Pranvera arriti sot në 16:33

0
Sot, zyrtarisht ka filluar stina e pranverës, në orën 16:33 e jo siç është rëndom më 21 mars.Kështu ka bërë të ditur Instituti Hidrometeorologjik...

Fundjava me shi dhe borë, pranvera është ende larg

0
Fundjava sjell një përkeqësim të kushteve atmosferike në të gjithë vendin.Sipas MeteoAlb, e shtuna dhe e diela në zona te caktuara do të jenë...

80-vjetori i aktorit, Meta: Për Reshat Arbanën do të ketë vetëm...

0
Me rastin e 80-vjetorit të lindjes së aktorit të mirënjohur Reshat Arbana, nuk mund të mungonte as urimi i presidentit të Republikës Ilir Meta. Përmes...

“Fluturuan me skaf”! Rama batuta me vlonjatët: Pranvera për ju fillon...

0
Kryeministri Edi Rama prezantoi këtë pasdite projektin e aeroportit të Vlorës. Gjatë fjalës së tij, Rama nuk ka lënë pas edhe batutat me vlonjatët,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS