Meta takon Kryeministrin e Japonise: Shqiptaret te udhetojne pa viza – Lajmi i Fundit

0
38
Gjigandi

Gjatë vizitës që po zhvillon në Japoni Presidenti i Republikës Ilir Meta është pritur në një takim edhe nga Kryeministri i këtij vendi.   “Japonia, një partner shumë i çmuar dhe i besueshëm”, shkruan Meta në shenimin e tij në lidhje me këtë takim.     Ja njftimi i plotë në facebook:     Kënaqësi të pritesha sot nga Kryeministri i Japonisë, z.Shinzo Abe.   Marrëdhëniet midis dy vendeve tona, të shkëlqyera.   Japonia, një partner shumë i çmuar dhe i besueshëm.   Besojmë se së shpejti, qytetarët shqiptarë të udhëtojnë pa viza drejt Japonisë dhe kryeministri Abe të vizitojë Shqipërinë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu