1.5 C
Tirana
E martë, 29 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Japonise

Etiketim: Japonise

Ministrja e Punëve të Jashtme: Hapja e Ambasadës së Japonisë në...

0
Ministrja e Punëve të Jashtme, Meliza Haradinaj-Stublla ka njoftuar se është takuar me të ngarkuarin me punë në Ambasadën e Japonisë̈ në Kosovë, Ogasaëara...

Meta takon Kryeministrin e Japonise: Shqiptaret te udhetojne pa viza –...

0
Gjatë vizitës që po zhvillon në Japoni Presidenti i Republikës Ilir Meta është pritur në një takim edhe nga Kryeministri i...

10 vjetori i marredhenieve diplomatike mes Kosovës dhe Japonise, Meta i...

0
Presidenti Meta gjatë qëndrimit në Japoni ka marrë pjesë edhe në ceremoninë e organizuar me rastin e 10-vjetorit të vendosjes së...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS