Meta kalon fundjavën në Sarandë, poston foton me Kryemadhin dhe fëmijët

0
70
Gjigandi

Presidenti Ilir Meta fundjavën e sotme po e kalon në Sarandë. Ai ka vizituar kalanë e Lëkurësit së bashku me familjen e tij, Monika Kryemadhi, dy vajzat dhe djalin.

STATUSI NGA ILIR META
Një mbrëmje të këndshme për të gjithë me familjet tuaja ju uroj nga kalaja e Lëkurësit në Sarandë.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Burimi: top-channel.tv

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu