Mandatin e merr më 24 Korrik, Begaj takohet sot me ish-presidentët e Shqipërisë

0
21
Gjigandi

Presidenti i ri i zgjedhur, Bajram Begaj ka vijuar takimet me paraardhësit e tij në zyrën e kreut të shtetit.

Burime për median bëjnë me dije se Begaj do takohet këtë të enjte me ish-presidentët Alfred Moisiu, Rexhep Mejdani dhe Bamir Topi, me të cilët pritet të ndajë eksperiencën.

Sakaq, takimi i tyre do të mbahet në ambientet e Pallatit të Brigadave në Tiranë.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu