3.5 C
Tirana
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023
Ballina Etiketimet Begaj

Etiketim: Begaj

Begaj reagon për dhunën ndaj gazetarit: E papranueshme cënimi i fjalës...

0
Presidenti Bajram Begaj ka dënuar dhunën ndaj gazetarit në Lezhë, Elvis Lila. Nëpërmjet një postimi në Facebook, kreu i shtetit kërkon që të hetohet...

Presidenti Begaj vlerëson Rita Orën me titullin ‘Naim Frashëri’: Krenarë! Zëri...

0
Presidenti Bajram Begaj ka dekoruar këtë të hënë artisten Rita Ora me titullin ‘Naim Frashëri’ me motivacionin “Në vlerësim të kontributit të dhënë në...

U takua me homologen e tij, Begaj: I përkasin një trungu,...

0
Presidenti Bajram Begaj është takuar këtë të hënë me homologen e tij, Vjosa Osmani. Përmes një deklarate për mediat, Begaj tha se mbështet Kosovën për...

Begaj hedh firmat e para, dekreton shkarkimin e Ahmetajt

0
Presidenti Bajram Begaj ka dekretuar shkarkimin e Arben Ahmetaj nga detyra si Zëvendëskryeministër dhe ministër i Shtetit për Rindërtimin dhe Programin e Reformave. Përmes një...

Disa ditë pasi u zgjodh President, Bajram Begaj takon paraardhësit e...

0
Presidenti i zgjedhur i Shqipërisë, Bajram Begaj po zhvillon një takim me paraardhësit e tij. Mësohet si Begaj është takuar me ish - Presidentët Alfred...

Këshillat me paraardhësit/ Bajram Begaj përfundon takimet me Moisiun, Topin dhe...

0
Ka përfunduar takimi mes Presidentit të ri të zgjedhur të Shqipërisë me paraardhësit e tij në krye të shtetit. Presidenti i zgjedhur, Bajram Begaj...

Mandatin e merr më 24 Korrik, Begaj takohet sot me ish-presidentët...

0
Presidenti i ri i zgjedhur, Bajram Begaj ka vijuar takimet me paraardhësit e tij në zyrën e kreut të shtetit. Burime për median bëjnë me...

Ilir Kulla zbulon se kush votoi pro presidentit Bajram Begaj nga...

0
Tre vota kundër presidentit të ri Bajram Begaj ishin nga radhët e opozitës, sipas ekspertit të sigurisë Ilir Kulla. Ai u shpreh se sipas informacioneve,...

Bajram Begaj presidenti i Shqipërisë/ Çfarë ndodhi dje në Kuvend, nga...

0
Duke u zotuar se Shqipëria për të vjen mbi të gjithçka, ushtaraku Bajram Begaj u zgjodh të shtunën president i Shqipërisë me 78 vota...

Një ditë pas zgjedhjes, Bajram Begaj takohet me ish-Presidentin Moisiu

0
Presidenti i sapo zgjedhur Bajram Begaj një dite pasi mazhoranca miratoi ne Kuvend kandidaturën e tij, ka zhvilluar një takim jo zyrtar me ish-Presidentin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS