Legjenda holandeze: Messi e meritoi Topin e Artë, përkundër formës së Van Dijkut

0
30
blank
Gjigandi

Ish-mbrojtësi legjendar i Holandës, Jaap Stam, beson se Lionel Messi është ende futbollisti më i mirë në botë dhe se ai e meritoi ta mposhte Virgil van Dijkun në garën për Topin e Artë 2019.

Kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi,……

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu