18.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Topin

Etiketim: topin

Këshillat me paraardhësit/ Bajram Begaj përfundon takimet me Moisiun, Topin dhe...

0
Ka përfunduar takimi mes Presidentit të ri të zgjedhur të Shqipërisë me paraardhësit e tij në krye të shtetit. Presidenti i zgjedhur, Bajram Begaj...

I mituri u fut në lumë për të kapur topin, e...

0
Polumbarët kanë rinisur kërkimet këtë mëngjes rreth orës gjashtë për gjetjen e të miturit, i cili një natë më parë u fut në lumin...

“Betejat e humbura të Tiranës”/ Veliaj uron Bamir Topin për librin:...

0
"Betejat e humbura të Tiranës" është libri i ri i ish-Presidentit Bamir Topi, të cilin e promovoi para dy ditësh, mes miqsh dhe kolegësh.Kryebashkiaku...

Sipas statistikave, Messi do të fitonte Topin e Artë

0
Sipas asaj që thonë statistikat, Lionel Messit i është "grabitur" Topi i Artë i shtatë në karrierë. Ceremonia e famshme botërore është anuluar për herë...

Kështu mund të dukej renditja përfundimtare për Topin e Artë: Ronaldo...

0
Me Topin e Artë që nuk do të jepet në vitin 2020 shkaku i ndërprerjes së futbollit nga koronavirus, mund të kishte një renditje...

Kjo është renditja më e re për Topin e Artë

0
Me Topin e Artë që nuk jepet deri në muajin dhjetor, Goal.com ka vazhduar me rifreskimin e listës së tyre për 20 lojtarët që...

Van Persie injoron Messin dhe CR7: Këta tre futbollistë meritojnë Topin...

0
Robin van Persie ka treguar emrat e tre futbollistëve që beson që meritojnë të jenë në podium për Topin e Artë, duke injoruar Lionel...

Lewandowski vazhdon të kryesojë në garën për Topin e Artë

0
Në këtë vit siç duket gara për topin e artë do të jetë mjaftë interesante. Sipas raportimeve të mediave gjermane Robert Lewandowski është duke kryesuar...

Flick thotë se Lewandowski mund ta fitojë ‘Topin e Artë’

0
Robert Lewandowski është përmendur në mesin e favoritëve për të fituar ‘Topin e Artë’. Trajneri i Bayern Munich, Hansi Flick, ka shprehur besimin se ylli...

Arsyeja pse Cristiano Ronaldo ka më shumë gjasa se Leo Messi...

0
Lionel Messi është në kuotën e 699 golave në karrierë. Argjentinasi nuk ka shënuar në tri ndeshjet e fundit, derisa është në kërkim të numrit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS