LAJMI I FUNDIT/ Mjeti tip ‘Rrul’ aksidenton punetorin ne Fier, nderron jete 18-vjeçari – Lajmi i Fundit – Lajme

0
100
blank
Gjigandi

Fier
Informacion paraprak
Sot rreth orës 16:15, në Bypassin e Fierit, në afërsi të fshatit Pojan, shtetasi K.N, 41 vjeç, banues në Memaliaj, duke drejtuar mjetin tip “Rrul” që ngjesh asfaltin, ka goditur shtetasin M.K, 18 vjeç, banues në Tepelenë (punëtor) i cili ka gjetur vdekjen e menjëhershme.
Në vendengjarja ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu