11 C
Tirana
E enjte, 3 Dhjetor, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Ndërron

Etiketim: ndërron

Të infektuar me COVID, ndërron jetë çifti i të moshuarve, merrnin...

0
Një çift bashkëshortësh nga qyteti i Korçës kanë humbur jetën nga virusi Covid 19. Sipas burime të Euronews Albania të moshuarit përkatësisht 69 dhe 70...

I moshuari ndërron jetë sapo del nga Infektivi, djali akuza mjekëve:...

0
Është publikuar dëshmia e nje qytetari babai i të cilit ka ndërruar jetë menjëherë sapo ka dalë nga spitali infektiv në Tiranë. Fax News ka siguruar...

U infektua nga COVID-19, ndërron jetë ish-ministri i brendshëm demokrat

0
COVID-19 i ka marrë jetën Bashkim Koplikut, ish- zëvendëskryeministër dhe ministër i Brendshëm i qeverisë së parë të Partisë Demokratike më 1992. Bashkim Kopliku do të mbahet mend si një zyrtar dinjitoz...

Goditi burrin me sqepar pas debateve kur ishte i dehur, ndërron...

0
Ditën e 6 nëntorit u bë publik lajmi se Drane Deda 58-vjeçe, goditi me sqepar në kokë duke i shkaktuar plagë të rënda. Menjëherë pasi...

Një tjetër mjek humb betejën me COVID-19! Ndërron jetë kirurgu Shaqir...

0
Një tjetër mjek ka ndërruar jetë sot si pasojë e infektimit nga koronavirusi. Behet fjalë për mjekun e njohur në Kukës, Shaqir Shehu. Mjeku kuksian...

Humbje e dhimbshme! Për herë të parë në vend ndërron jetë...

0
Që nga fillimi i pandemisë në vend kanë humbur jetën 657 qytetarë mes tyre dhe shumë të rinj por asnjëherë deri më sot nuk...

Tjetër humbje në radhët e bluzave të bardha, ndërron jetë mjeku...

0
Në 24 orët e fundit në vend kanë humbur jetën gjashtë qytetarë mes tyre edhe mjeku Ilirjan Draçi. Ministria e Shëndetësisë njofton se Draçi...

Ishte shtruar në spitalin COVID-2, ndërron jetë 77-vjeçarja

0
Një 77-vjeçare e infektuar me Covid-19 nga qyteti i Elbasanit ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme në spitalin Shefqet Ndroqi. Burime bëjnë me dije për...

Ishte shtruar në spitalin COVID-2, ndërron jetë 77-vjeçarja nga Elbasani

0
Një 77-vjeçare e infektuar me Covid-19 nga qyteti i Elbasanit ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme në spitalin Shefqet Ndroqi. Burime bëjnë me dije për...

Aktori shqiptar Valter Gjoni ndërron jetë nga COVID në moshën 66-vjeçare

0
Valter Gjoni, aktori dhe gjithashtu ish-drejtori i Protokollit në Bashkinë e Tiranës, ndërroi jetë dje në darkë nga Covid-19. Këtë lajm e ka bërë publik...

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS