Kjo është pjesa e gardërobës suaj që jeton në çdo kohë

0
Gjigandi

Vitet e fundit duket se ka qenë paksa i harruar, megjithëse gjithmonë i përjetshëm. Ne po flasim për pjesën e sipërme të rezervuarit të thjeshtë, minimal. “Këmisha”, siç e njohim ne, apo kanatjerja prej shumë vitesh është ylli i tendencave të sezonit. Sidomos e bardha, pa kohë, shumica prej nesh e kemi mbajtur diku në gardërobën tonë dhe e kemi veshur edhe mbi pulovra dhe triko në dimër.

Është në thelb një pjesë që mund të vishet me të vërtetë në të gjitha stinët. Në verë vishet nga mëngjesi në mbrëmje, me pantallonat e shkurtra, fundin dhe xhinset tuaja. Në stinët e tjera mund të vishni një këmishë ose një triko. Një tjetër trend është ta kombinoni me xhaketën tuaj të preferuar oversize.

Shumë shtëpi të modës si Bottega Veneta, LOEWE, Prada dhe Ralph Lauren e vendosin atë në koleksionet e tyre. Dashuria për këtë veshje ka të bëjë edhe me faktin se ajo është e veshur nga kushdo, çdo moshë dhe çdo moshë.

 

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu