fbpx
13 C
Tirana
Friday, April 3, 2020
Ballina Etiketimet Pjesa

Etiketim: Pjesa

Të parët janë fëmijët e mi, pjesa tjetër e botës mund...

0
Fëmijët e mi janë të parët, pjesa tjetër e botës mund të presë. Kështu është dhe ka për të qenë gjithmonë. Fëmijët janë ylli...

Stoltenberg i kërkon Rusisë të largohet nga pjesa lindore e Ukrainës

0
Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg ka kërkuar që Rusia t’i japë fund mbështetjes së separatistëve në lindje të Ukrainës dhe të tërheqë...

Të parët janë fëmijët e mi, pjesa tjetër e botës mund...

0
Fëmijët e mi janë të parët, pjesa tjetër e botës mund të presë. Kështu është dhe ka për të qenë gjithmonë. Fëmijët janë ylli...

Stoltenberg i kërkon Rusisë të largohet nga pjesa lindore e Ukrainës

0
Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, ka kërkuar që Rusia t’i japë fund mbështetjes së separatistëve në lindje të Ukrainës dhe të tërheqë...

Pjesa më e madhe e Tiranës pa ujë, defekt i rëndë...

0
Ndërmarrja e Ujësjellës Kanalizimeve në Tiranë njoftoi sot qytetarët se mbrëmjen e djeshme, datë 19 shtator 2019, në linjën e transmetimit që shkon nga...