Këta janë të gjithë banorët e “Big Brother Vip Kosova”

0
Gjigandi

Mbrëmjen e djeshme nisi reality show “Big Brother Vip Kosova”, me drejtues Alaudin Hamitin dhe Joniad Vokshin. U prezantuan zyrtarisht banorët që do të konkurrojnë për cmimin e madh në shtëpinë më të madhe të Kosovës.

Me klipet prezantuese, vizitat e shkurtra në studio dhe nën komentet e Olti Currit e Afërdita Paqaradës, kasti fillestar me 14 banorë i “BBVK” përbëhet nga:

1.Getinjo

2.Ana Kabashi

3.Viven Thano

Union Contact

4.Andi Artani

5.Mc Beka

6.Cifti Urim dhe Alisa

7.Victoria Owns

8.Shota Baraliu

9.Arta Selimi

10.Artan Thaci

11.Lugati

12.Gresa Hoti

13.Juliana Nura

14.Stresi

Kështu, kemi një miksim të disa personazheve të njohur, me ish-konkurentë në dating show, artistë, blogerë e disa të tjerë që ndoshta nuk janë edhe aq të famshëm, por padyshim kanë aftësinë për t’i dhënë këtij reality atë që kërkon, personalitetet interesante.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu