Katastrofë në palestër, grushta dhe shufra hekuri kokës

0
111
Gjigandi

Katastrofë në palestër, grushta dhe shufra hekuri kokës.

Ky është momenti tronditës kur plas sherri midis disa burra në një palestër të cilët përdorin edhe pajisje metalike në përleshjen ndërmjet tyre.

Si pasojë e goditjeve një djalë 17-vjeçar pësoi mavijosje dhe prerje ndërsa një 27-vjeçar pësoi një prerje mbi syrin e tij, tha policia e Essex në një deklaratë.

Ngjarja brenda një qendre palestre në Essex, Angli.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu